Sīkdatņu izmantošana

1. Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu apmierinātību ar mūsu vietni, novērtētu tās satura izmantošanu un atbalstītu mūsu produktu mārketingu. Mēs vēlamies nodrošināt pilnīgu mūsu izmantoto sīkdatņu darbības caurskatāmību un padarīt šo kontroli pēc iespējas vieglāku. Mūsu sīkdatnes ir iedalītas piecās kategorijās.

Nepieciešamās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir nozīmīgas vietnes pamatprocesiem un atbalsta svarīgas funkcijas, piemēram, iepirkšanās grozu izmantošanu un vietnes tehnisko darbību, kā arī ļauj pārliecināties, vai vietne darbojas tā, kā jūs gaidāt.

Lietošanas pieredzes sīkdatnes

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai optimizētu jūsu vietnes lietošanas pieredzi, iekļaujot tajā lietotāja izvēlētās iespējas, palīdzību navigācijai vietnē utt. Parasti šāda veida sīkdatnes neizmanto datus, kas varētu identificēt personu.

Veikuma un lietojuma sīkdatnes

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai pārvaldītu vietni, un tās satur klientu aptaujas, apmeklētāju skaitu un citu tīmekļa datu analīzi. Tās var vākt ierobežoti identificējamus datus.

Mārketinga, anonīma vietņu savstarpējas izsekošanas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai izsekotu visu mūsu vietņu apmeklētājus. Tās var izmantot, lai izveidotu katra apmeklētāja meklēšanas un/vai navigācijas vēstures profilu. Tās var vākt identificējamus vai nepārprotamus datus. Anonīmi dati, iespējams, var tikt koplietoti ar trešajām pusēm.

Mārketinga, personalizētas reklāmas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai izsekotu meklēšanas modeļus un aktivitātes. Mēs lietojam šo informāciju, lai parādītu jums piemērotu/personalizētu mārketinga saturu. Izmantojot šāda veida sīkdatnes, mēs vācam, iespējams, personisku, identificējamu informāciju. Informācija par darbībām, kas tiek izsekotas un reģistrētas, izmantojot šīs sīkdatnes, var tikt koplietota ar pakalpojumu sniedzēju, kas nodrošina sīkdatņu darbību.

No mūsu puses nekāda informācija netiek izmantota šīs tīmekļa vietnes lietotāju identifikācijai un mēs nemēģināsim identificēt individuālos apmeklētājus, kā arī nesaistīt kādas tehniskās detaļas, kas iegūtas no sīkdatnēm, ne ar vienu personu.

2. Trešo pušu sīkdatnes

Mēs izmantojam trešo pušu radītas sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanu, satura pielāgošanu, lai parādīt jums personalizētu mārketinga saturu un veiktu tīmekļa vietnes lietošanas izvērtēšanu.

Mūsu tīmekļa vietnē ir uzstādītas “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” un “Google AdWords” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatnes ļauj mums saprast, kā tiek izmantota šī tīmekļvietne, savukārt, Google AdWords tiek izmantots, lai mēs varētu noteikt mūsu reklāmas efektivitāti. Plašāk par Google izmantotajām sīkdatnēm var iegūt informāciju šeit.

Norādām, ka šajā nodaļā norādītās hipersaites ved uz pakalpojuma sniedzēja tīmekļvietnēm, pār kurām mums nav nekādas kontroles un atbildības. Piekrītot trešo pušu sīkdatņu izvietošanai jūsu ierīcē, Jūs piekrītat šo pakalpojumu sniedzēju privātuma politikām.

3. Sīkdatņu pārvaldīšana

Visas sīkdatnes, izņemot nepieciešamās sīkdatnes, tiek saglabātas jūsu ierīcē tikai ar jūsu piekrišanu. Jums jebkurā laikā ir iespējams atsaukt savu piekrišanu vai nu mūsu mājaslapā, vai izdzēšot jau esošās sīkdatnes no jūsu pārlūkprogrammas. Informāciju, kā izdzēst jau saglabātās sīkdatnes, jūs varat atrast jūsu izmantotās pārlūkprogrammas izvēlnē “Palīdzība”.

Neskatoties uz augstāk minēto, lūdzu, ņemiet vērā, ka neizvietojot noteiktas sīkdatnes, ir iespējams, ja jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot visas mūsu tīmekļvietnes funkcijas.

4. Izmaiņas sīkdatņu politikā

Mēs paturam tiesības jebkurā brīdī vienpusēji aktualizēt šo sīkdatņu politiku. Aktuālā sīkdatņu politikas redakcija ir pieejama mūsu tīmekļa vietnē.

5. Kontaktinformācija

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo sīkdatņu politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu kontaktinformāciju:

SIA “Merck Sharp & Dohme Latvija”
Reģistrācijas numurs: 40003661568
Juridiskā adrese: Skanstes iela 50A, Rīga,
LV-1013, Latvija
E-pasts: msd_latvia@merck.com

Šī sīkdatņu politika ir spēkā no 2020.gada 2. marta.

Lapas apskatei nepieciešams modernāks pārlūks.